بسم الله الرّحمن الرّحیم

(يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ)
آنان می خواهند نور خدا را با دهان خویش خاموش سازند؛ ولی خدا نور خود را کامل می کند هرچند کافران خوش نداشته باشند. سوره صف – آیه 8
در سکوت حاکمان کشورهای جهان اسلام فاجعه ای به دست حکومت سفّاک آل سعود در عربستان رقم خورد که دل هر مسلمان آزاده ای را در هر گوشه ای از دنیا به درد می آورد. روحانی عدالت خواه عربستانی «شیخ نمر باقر النّمر» که در پی چهارمین نوبت دستگیری اش و پس از تحمل 42 ماه حبس ظالمانه، به اتهام واهی إفساد فی الأرض و حمایت از قیام مسلّحانه و تروریست انگاری از طرف دستگاه قضایی حکومت عربستان سعودی به اعدام با شمشیر محکوم شده بود، در مظلومیت و در سکوت احمقانه مدّعیان و حامیان دروغین حقوق بشری به شهادت رسید.
امّت اسلامی که هنوز فاجعه خونین منا و دست داشتن خاندان آل سعود را در این واقعه از یاد نبرده است، ناباورانه با خبر شهادت این روحانی مبارز و عالم برجسته روبرو گردیده است.
شهادت شیخ نمر سؤال هایی را در اذهان عموم مسلمانان بر می انگیزد که:
تجاوز گری این حکومت جرّار علیه مسلمانان از نیجریه و سوریه و عراق گرفته تا یمن و حتی در داخل کشور عربستان چه زمانی به پایان می رسد؟ چرا تمام توان مسلمانان مظلوم امت اسلامی به جای مقابله با زیاده خواهی های رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه، بایستی مصروفِ کوتاه کردن دست پلیدِ آغشته به خون بی گناهان در کشورهای اسلامی شود؟ آیا زمان آن نرسیده است که سیاستمداران جهان اسلام دست از سکوت خود و یا احیاناً همراهی با این ظالمان برداشته و موضع گیری علنی خود را ابراز نمایند تا دیگر شاهد شکل گیری چنین فجایعی نباشیم؟
اگر نگاهی به اهمِّ جنایات این خاندان فاجر بیندازیم این حقیقت برایمان روشن می شود که اعدام شیخ نمر در ادامه و در راستای جنایات گذشته جهت تکمیل قطعه ای از پازل خطرناک تر و بزرگتر به نام اصلاح نژادی و تغییر موازنه قدرت به نفع جبهه نفاق، در این منطقه از جهان است، که البته با لطف خداوند متعال و ائمه اطهار(عَلَیهِمُ السَّلام) و نیز هوشیاری امت اسلامی این آرزو را به گور خواهند برد.
به گفته حضرت امام خمینی(رحمةاللّه علیه) «انشاءاللّه ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امريكا و آل سعود برطرف خواهيم ساخت و داغ و حسرت حلاوت اين جنايت بزرگ را بر دلشان خواهيم نهاد، و با برپايى جشن پيروزى حق بر جنود كفر و نفاق و آزادى كعبه از دست نااهلان و نامحرمان به مسجدالحرام وارد خواهيم شد.»
حال که بر همگان آشکار شده است حکومت تروریست پرور آل سعود به عامل اجرایی امریکا، این شیطان بزرگ، در منطقه غرب آسیا مبدّل گردیده است، همصدا با عدالت خواهان جهان اسلام به حکومت عربستان سعودی هشدار می دهیم که ارتکاب این اشتباه بزرگ،موعد سقوط حکومت ستمگرانه شان را نزدیک تر ساخته است.
وسَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَیّ مَنقَلَبٍ ینقَلِبون

هیئت یا فاطمة الزهرا(س) شهرستان بابل

اضافه کردن نظر