مراسم دهه اول محرم 1441

سخنران:
حجت الاسلام دکتر کاظمی
مداحان:
حاج محمدرضا بذری
کربلایی جبار بذری
زمان:
از جمعه 98/6/8 به مدت 12 شب
ساعت 21:15
مکان:
امام زاده عبدالله(ع) بابل
هیات یافاطمه الزهرا(س) بابل

 

lack_medium_small_squa

مراسم بعدی

حجت الاسلام و المسلمین کاظمی در شب چهارم محرم الحرام خدمت عزاداران حسینی بیان نمودند: از هر زاویه ای که بخواهید بررسی کنید مردم در انتخاب جانشینی یزید بعد از معاویه نقش داشتند.

جایگاه مرجعیت اهل بیت آن قدری محکم بود که کسی درمورد آن دعوا نداشت، امت هم که امت پیامبر(ص) است آن کسی که کمر حسین ابن علی(ع) را شکاند، مرجعیت علمی بود که راه افتاده بود. 1400 سال پیش این ها چه می کنند درون امت اسلامی که خط موازی حسین ابن علی(ع) طراحی می کنند، شام که اوضاعش مشخص بوده است، معاویه چهارشنبه مردم را جمع می کند نماز جمعه می خواند یک نفر هم اعتراض نکرد.

زبان رایج در بازار کوفه ایرانی بوده است، اما شهید آزاد در واقعه کربلا نداریم، غلام داریم اما انسان آزاد نداریم. می گفتند این جنگ داخلی خودشان بین عرب با عرب است، به ما ربطی ندارد ما چرا دخالت کنیم.

به من چه ها و به تو چه ها کاری کرد علی(ع) برای همین مردم کوفه صحبت می کند به قول ما پشت گوش شان را می خوراندند، حضرت عمامه از سر بر می دارد بر سر خود می کوبد.

کوفی ها چرا مارشان به جایی می رسد مسلم ابن عوسجه این ها را صدا می زند، مگر شما نبودید نامه نوشتید؟ می گفتند یا هذا؛ در زبان عرب فحش است! چیزی که 1400 سال پیش وجود داشت و الان هم مقام معظم رهبری فریاد می زند نفهمی عمدی است.

شما فکر می کنید چرا ابدان مطهر سیدالشهداء(ع) را دفن نکردند؟ چون می گفتند این ها خارجی اند.

خاک بر سر توی ایرانی نمی گویم اصلا شیعه، که این انگلیسی که 9 میلیون ایرانی را کشت، امروز می روی زیر سایه و پرچم آن و اسپانسر هیئت تو باید بشود.

اضافه کردن نظر