مراسم دهه اول محرم 1441

سخنران:
حجت الاسلام دکتر کاظمی
مداحان:
حاج محمدرضا بذری
کربلایی جبار بذری
زمان:
از جمعه 98/6/8 به مدت 12 شب
ساعت 21:15
مکان:
امام زاده عبدالله(ع) بابل
هیات یافاطمه الزهرا(س) بابل

 

lack_medium_small_squa

مراسم بعدی

حجت الاسلام و المسلمین نبویان در مراسم گرامی داشت هفته بسیج و تبیین حوادث اخیر بیان نمودند: این حادثه بنزینی اخیر سوال را سمت مقام معظم رهبری هم برد با اینکه وضع مردم خوب نیست چرا آقا همراهی کردند؟ می خواهم امشب دلایل این مسئله را تبیین کنم. 

این ها بر چه اساسی این تصمیم را می گیرند؟ در مجلس آقای عراقچی گفتند دولت قبل به تقابل با دنیا رفته بودند ما دنبال تفاهم هستیم، معنی این سخن این است که قبل از این دولت ها دنبال تقابل باشد یعنی چه؟ یعنی سزاغ جنگ می رفتند؟ سوال، ما دنبال جنگ با عراق رفتیم؟ ما میگ و آواکس و دلار می دادیم؟ ما داریم اروپا و آمریکا را تحریم می کنیم؟ پس تقابل یعنی چه؟ تقابل یعنی مقاومت، مقاومت یعنی منابع ملت را به تاراج  نده، به چه امیدی شما رفتید هسته ای را نابود کردید؟ مقاومت یعنی ایستادگی بر منافع مردم، اما تعامل به چه معناست؟ تعامل به معنای ارتباط نیست، چون او که دایه دار ارتباط است مقام معظم رهبری است، هزاران بار به ایشان می گوید کل دنیا این چند کشور نیست. تعامل یعنی سازش و تسلیم، هرچه گفتند بپذیرید. 

استانداران سوریه می گویند شما آمدید سوریه را آزاد کردید همین ترکیه ای که این همه آدم کشی کرد الان سرامیکش در سوریه برنده است. اگر همین ساختمان سازی ها را دست ایرانی ها بدهند کافی است.

آقای روحانی می گوید 41 سال است دعوا بین تعامل و تقابل است، جمله اش این است که اصلا ما امام را قبول نداشتیم، برای همین در دوران جنگ رفت گروه عقلایی در مجلس تشکیل داد. 

یعنی این کشور های منطقه ای که گاو شیرده آمریکا هستند پیشرفت کردند؟ ما 40 سال است پنجه در پنجه آمریکا انداختیم، در مسائل نظامی چرا پس ما پیشرفت کردیم؟ 4 سال ما را معطل کردند برجام امضا شود الان هم 4 سال می خواهند منتظر بگذارند از برجام خارج شوند.

حساب این دولت مثل زمین داری است که می خواهد کاری برای خانواده انجام دهد می گوید خب زمین داریم می فروشیم دیگر، نفت داریم می فروشیم دیگر، چرا نفت را خام فروشی می کنید؟

ما در بحث نظامی در پهپاد مقام سوم جهانیم، چه کسی به ما کمک کرد؟ چرا باور به خدا و مردم ندارید؟ در بحث پزشکی، نانو، سدسازی، کشتی سازی، هسته ای چقدر پیشرفت کردیم. 

امام فرمود این ها شیطان بزرگ اند، حالا عوض شده، آقای روحانی چه فرمود، این ها کدخدا هستند. در قرآن کریم خدا به پیامبران(ع) فرمود بروید با کدخدای زمان تان بجنگید.

اولین چیزی که به این ها گفتند این که بروید ولایت فقیه را بردارید. دومین چیز این که همه ی دنیا ارتش دارند چرا شما سپاه دارید؟ بروید سپاه را منحل کنید. نکته سوم بگذارید مردم آزاد باشند، چرا شورای نگهبان در انتخابات دارید؟ تمام پیروزی شان شد زنان را بردیم به ورزشگاه، تمام مشکل حل شد؟ مرحله بعدی باید اسرائیل در منطقه باشد. بعد توجه کنید چرا مقام معظم رهبری این تصمیم را گرفتند؟ دولتی که دیگر زمینش را نمی خرند، باید چه کار کند؟ راحت ترین کار این است که دست بگذارد تو جیب مردم. رفته پیش آقا گفته من کسری بودجه دارم. دومین چیز این که نفت را می فروختند و می خوردند. حضرت آقا فرمود چه خبرتان است؟ صندوق توسعه ملی را گذاشتند که از فروش نفت باید بریزید داخلش تا صنعت پیشرفت کند.

به نمایده ای رای دهید که حرف شما را بزند نه طرفدار این دولت باشد. 

مقام معظم رهبری در کلام شان سه چیز فرمودند، اول اینکه آقا فرمود قانون گرائی، دوم آقا فرمود من در تلویزیون شنیدم گفتند هرچه درآمد کسب کنیم به مردم برمی گردانیم؛ من یک حساب سرانگشتی کردم صد و دو هزار میلیارد تومان درآمد کسب می کنند اما اگر به این حالت به مردم بدهند فقط 36 هزار میلیارد تومان می رسد، مردم باید این ها را مطالبه کنند چگونه؟ پای صندوق های رای، دوم نماینده ها را بکشانید از آن ها سوال کنید. نکته سوم برای امنیت کشور آقا این را فرمودند.

اضافه کردن نظر